فیلم آموزشی كاشی كاری-سرامیك كاری
 
 
 
این مجموعه در یك dvd به قیمت 4000 تومان آماده ارسال می باشد.
 
این مجموعه به اسم (آموزش Tiling training) ارسال خواهد شد.
 
 
http://s1.picofile.com/file/7207896983/buy.jpg
 
فیلم آموزشی كاشی كاری-سرامیك كاری-سنگ و ابزار زنی- طراحی سرامیك و سنگ یادگیری تكنیك های كاربردی جذاب تر وبا ارزش نمودن قیمت خانه ها كف ها وسرامیك كف ها ابزار و متریال (مواد) سنگ كاری و ابزار زنی نصب سنگ و سرامیك همراه با نصب لایه های عایق و جداسازی آنها كاشی چینی با نصب لایه های عایق و ایزوله مراقبت و نگهداری نصب سنگ روی بتون نصب گرمایش كف به همراه سرامیك سرامیك كاری حمام و مواد و متریال لازم برای عایق بندی سرامیك كاری بر ملات سیمان سرامیك كاری آشپزخانه و دیوار خشك و سنگ ها و سرامیك های ریز و یا درشت و تزیینی سرامیك كاری روی تخته سه لایی استفاده از سنگ تراورتن در آشپزخانه روی دیوار خشك به صورت تزیینی سرامیك كاری دستشویی و توالت فرنگی به همراه نصب سنگ های تزیینی اجرای طرح سنگ بر روی دیوارها و كنار شومینه ها و ...... - ساعت ها فیلم آموزشی كامل و جامع - چندین مجموعه جدا در یك پك كامل - با تمام جزئیات و ریزه كاری ها - یادگیری كامل ابزار سنگ و سرامیك - در سطوح مقدماتی ، متوسطه و پیشرفته - قابل توجه تمامی كسانی كه در این حرفه مشغول فعالیت هستند. - نو آموزان و مبتدیان - و كسانی كه به این حرفه علاقه مندند. - با ارزش ترین مجموعه آموزشی كاشی ، سنگ ، سرامیك  آموزش كاملا تصویری و گویا

صنعت كاشی سازی و كاشی كاری كه بیش از همه در تزیین معماری سرزمین ایران، و به طوراخص بناهای مذهبی به كار گرفته شده، همانند سفالگری دارای ویژگی های خاصی است. این هنر و صنعت از گذشته ی بسیار دور در نتیجه مهارت، ذوق و سلیقه كاشی ساز در مقام شیئی تركیبی متجلی گردیده، بدین ترتیب كه هنرمند كاشیكار یا موزاییك ساز با كاربرد و تركیب رنگ های گوناگون و یا در كنار هم قرار دادن قطعات ریزی از سنگ های رنگین و بر طبق نقشه ای از قبل طرح گردیده، به اشكالی متفاوت و موزون از تزیینات بنا دست یافته است. طرح های ساده هندسی، خط منحنی، نیم دایره، مثلث، و خطوط متوازی كه خط عمودی دیگری بر روی آنها رسم شده از تصاویری هستند كه بر یافته های دوره های قدیمی تر جای دارند، كه به مرور نقش های متنوع هندسی، گل و برگ، گیاه و حیوانات كه با الهام و تأثیر پذیری از طبیعت شكل گرفته اند پدیدار می گردند، و در همه حال مهارت هنرمند و صنعت كار در نقش دادن به طرح ها و هماهنگ ساختن آنها، بارزترین موضوع مورد توجه است.
 

آموزش های این مجموعه
ابزارهای برش كاشی
آموزش كاشیكاری سرویسهای بهداشتی
آموزش برش كاشی
 


فروشنده: 30shop.biz
 
روش خرید: برای خرید آموزش سرامیك و كاشیكاری، پس از كلیك روی دكمه زیر و تكمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل كار تحویل بگیرید، سپس وجه كالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دكمه زیر كلیك كنید.
 
این مجموعه در یك dvd به قیمت 4000 تومان آماده ارسال می باشد.
 
این مجموعه به اسم (آموزش Tiling training) ارسال خواهد شد.
 
 
http://s1.picofile.com/file/7207896983/buy.jpg